wycieczka rowerowa sudety, polecicie ?

wycieczka rowerowa sudety, polecicie ?

Gdzie znajdę wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Dębicy, bo chciałbym sprawdzić jak się takim sprzętem jeździ? Jest jakaś dobrze przygotowana z ofertą firma?

Babeczka

Posty: 1

 
Uważam, że jazda na rowerach elektrycznych to wyborny pomysł. Tym bardziej, jeśli są to porządne rowery mtb. Mało jeżdżę, natomiast lubię jeździć, dlatego elektryczny rower to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Mogę w ten sposób pojechać w miejsca, które byłby dla mnie niedostępne. Polecam sięgnąć raz z takich rowerów elektrycznych.

Kitas

Posty: 5

 
Byłem na wycieczce na rowerach eklektycznych i było super. Nie jestem miłośnikiem długiej jazdy, bo kondycji też nie mam, niemniej jednak elektryczny rower to całkowicie inna bajka.

Posty: 5

 
Oferty wypożyczalni rowerów eklektycznych jest bardzo dużo, dlatego znalezienie czegoś dla siebie nie powinno być dla nas jakimś większym problemem.

bartek33

Posty: 18

 
Oferty wypożyczalni rowerów eklektycznych jest niesłychanie mnóstwo, dlatego znalezienie czegoś dla siebie nie powinno być dla nas jakimś większym problemem.

Trener

Posty: 5

 
Polecam sięgnąć z oferta na wyprawy rowerowe po Małopolsce z firmy https://enduro-trips.pl, bowiem oni są rzeczywiście niezwykle dobrze przygotowani. To firma, która proponuje dużo tras o różnym stopniu trudności. Sprawdźcie sami.

Dzidzia

Posty: 7

 
Korzystałem z ofert na wyprawy rowerowe mtb w podkarpackim i jeśli znajdę firmę, która mi to organizowała to dam Wam znać. Pamiętam do dzisiaj te niesamowite trasy. To było coś, co zapamiętuje się na lata.

Fanatyk

Posty: 3