wynajem luksusowych busów, która firma ?

wynajem luksusowych busów, która firma ?

Chciałbym wynająć busa w Krakowie, niemniej jednak nie wiem czy jest w ogóle taka firma? Nie chodzi mi o dostawcze auto, niemniej jednak osobowe i bardzo dobrze wyposażone.

kondziu

Posty: 1

 
Jeśli jedzie siedem osób w takim dużym samochodem to koszty są naprawdę niskie. Im dłużej się ten samochód wynajmuje tym mniej się płaci w przeliczeniu na każdą dobę.

Skuteczność

Posty: 19

 
Jeździłem mercedesem v z wynajmu i był super. Ten mój egzemplarz miał dwieście trzydzieści siedem koni. To wszystko z napędem na cztery koła. To były niezapomniane chwile. Wyposażenie miał takie, że byłaby z tego naprawdę bardzo, ale to bardzo długa lista.

TomekK

Posty: 2

 
Trzeba pamiętać, że takie samochody niezwykle częstokroć mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie sprawdzić, aby później nie było kłopotów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma kłopotów, natomiast zagranicę to już różnie z tym bywa.

Krzysio

Posty: 8

 
Firma zajmująca się wynajmem luksusowych busów ofertę ma na stronie internetowej https://www.andrive.pl. Zajrzycie sobie tam, bo podają ceny i można sprawdzić, jakie mają wolne najbliższe terminy. Mnie się ta oferta podoba.

zbychu6

Posty: 13

 
Ceny są zależne od tego na jak długo się wynajmuje samochód, ale również, co to za samochód. Wychodzę z założenia, że skoro płacę to niech to będzie luksus i komfort.

Warszawiak

Posty: 20

 
Raz miałem okazje jechać mercedesem V klasa i byłem zaskoczony. Dawniej jeździłem mercedesem vito i tam wszystko trzeszczało. Tutaj tego nie było. Tutaj był luksus jak w klasie S, dlatego gdybym szukał samochodu to na pewno zdecydowałbym się na wynajęcie tego modelu.

Kitas

Posty: 11

 
W internecie można znaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za samochody i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

Black_Riot

Posty: 2