programowanie dla dzieci, polecicie w Barcelonie?

programowanie dla dzieci, polecicie w Barcelonie?

Jaki kurs programowania dla dzieci polecacie? Czytałam o jednej szkole, iż jest nawet w Barcelonie, natomiast muszę być pewna, iż to sprawdzony wybór i nie będziemy żałować.

Sarenka

Posty: 7

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, że tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym świetnie się bawią. Nie rezygnujemy, bo kodowanie to wiele korzyści.

Namo

Posty: 11

 
Super, że w Barcelonie powstała placówka. Mam nadzieję, że kursy są tutaj dopasowane do wieku dzieciaków i każde będzie mogło nauczyć się coś nowego. Ogólnie popieram naukę kodowania :)

Marioleczka

Posty: 14

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak szybko, a moja córka będzie tak bardzo zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też bardzo się cieszę, że w końcu znalazła sobie pasję, a to dodatkowo bardzo praktyczne umiejętności potrzebne także na rynku pracy.

ruszell

Posty: 14

 
Warto zapoznać się z opiniami, zanim zapiszesz dziecko na programowanie dla młodzieży. Mój syn chodził na takie lekcje i powiem, że od razu widziałam, że mu się podoba i to jest dla niego odpowiednie. Kursy trochę kosztują, więc jak już płacić to w miejscu, w którym dziecko ma szansę zdobyć wiedzę.

gurus44

Posty: 12

 
Popieram, iż programowanie dla dzieci to niezwykle ciekawe i konieczne zajęcia. Niewątpliwie takich lekcji jest zbyt mało w szkołach, zatem super pomysłem jest kurs, byleby był prowadzony przez fachowych ludzi.

ChosenOne

Posty: 24

 
To jest świetna szkoła programowania w Barcelonie https://www.codinggiants.es. Super instruktorzy, ciekawe zajęcia, dużo nauki i zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jacuś24

Posty: 12

 
Nie da się ukryć, bo programowanie dla dzieci to lekcje bardzo szybko satysfakcjonujące. Jest zadanie do wykonania, trzeba znaleźć rozwiązanie i łamać głowę, a później są efekty i dużo frajdy.

Sarenka

Posty: 17

 
Szkoła kodowania jest już w Barcelonie, co jest dla mnie naturalnie wyborną informacją. Nie mogę się doczekać, kiedy powiem o tym synowi i pokażę mu program zajęć. Ma już za sobą pierwsze kursy :)

Gucio

Posty: 12

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak szybko, a moja córka będzie tak niezmiernie zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też niezmiernie się cieszę, że w końcu odnalazła sobie pasję, a to dodatkowo niezmiernie praktyczne umiejętności konieczne także na rynku pracy.

Narcyzzz

Posty: 6