piany pur

piany pur

Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z izolacjami wykonywanymi z pianki PUR, czy to faktycznie rozwiązanie, które lepiej się będzie sprawdzać niż wełna do izolacji? Czy faktycznie warto w tym kierunku działać i na taką izolację się decydować?

Ciapeczek

Posty: 1

 
Faktycznie to co oferuje obecnie EkoPur z Myszkowa - https://ekopur-system.pl to świetny wybór między innymi ze względu na ich wieloletnie doświadczenie. Jedna z pierwszych w branży firm, robili u mnie izolacje z pianki 9 lat temu, gdy w Polsce jeszcze mało kto o niej słyszał.

urszulka

Posty: 4

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

Bhapo

Posty: 4

 
Jeśli pianka będzie odpowiednio natryskiwana dobrymi maszynami to masz gwarancje dobrze zrobionej izolacji, z której faktycznie będziesz zadowolony.

Yuri20

Posty: 2

 
Faktycznie wysoka jakość pianki i odpowiednia forma natrysku to szansa na to, że izolacja będzie trwała i charakteryzować się będzie dobrą jakością. Dobrze będzie brać to pod uwagę szczególnie gdy wybierasz wykonawcę.

TomekK

Posty: 2

 
Staraj się poszukać kogoś kto ma doświadczenie w robieniu izolacji z pianki i odpowiedni sprzęt do wykonania takiej izolacji. To istotna kwestia, która będzie miała wpływ na to czy uda się zachować odpowiednie właściwości.

Pondz45

Posty: 3