Elektroniczne delegacje -dobra firma

Elektroniczne delegacje -dobra firma

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Warto w nie zainwestować?

Robuś

Posty: 19

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, albowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

23_45411

Posty: 17

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Różyczka

Posty: 17

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Jednakże największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Nargil

Posty: 21

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich ogromnych firmach. To niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

djramu

Posty: 20

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z jakiej rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

namedal6

Posty: 17

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest gdyż różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezwykle istotne dokumenty, nieraz były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

djop7ek

Posty: 20

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma sporo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Na dodatek program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

wersacze4

Posty: 11