kredyty frankowe

kredyty frankowe

Co przemawia za tym, żeby walczyć z bankiem w sprawie kredytu frankowego na dzień dzisiejszy?

Fajaaa

Posty: 1

 
Myślę, że jednak warto wykreślić hipotekę z księgi wieczystej. Wolność od zabezpieczeń to powinien być główny cel każdego kredytobiorcy teraz.

ukrwios

Posty: 3

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

didiw

Posty: 16

 
To prawda. W Polsce UOKiK stanął po stronie kredytobiorców, a coraz więcej ludzi się zrzesza i wspólnie walczy z bankami. Widać lekką panikę i teraz jeszcze wzrost stóp procentowych. Szykują się kolejne problemy dla sektora bankowości detalicznej. W Łodzi kancelaria https://www.kancelarianik.pl/ zajmuje się nawet niewielkimi roszczeniami. Ludzie właśnie często się zastanawiają, czy warto jeszcze walczyć, a warto moim zdaniem w każdym przypadku.

Aweer56

Posty: 4

 
Niektóre kancelarie słyszałem, że nie biorą mniejszych roszczeń, tylko celują w poważniejsze sprawy. Nie wiem, czy to prawda, ale wydaje mi się, że opłacałoby się iść do kancelarii elastycznie podchodzącej do obsługi klienta.

CZesiek45

Posty: 2

 
Samodzielnie pisałem reklamację to mnie olali, ale jak już z prawnikiem poszedłem to nagle inna komunikacja. Śmiesznie to działa, ale całe szczęście jeszcze działa. Warto walczyć o swoje.

edyta123

Posty: 10

 
Wszystkie umowy kredytowe można udoskonalić, zoptymalizować. To nie jest nic stałego tak naprawdę i wielu kredytobiorców niestety jeszcze tego nie rozumie.

johncena67

Posty: 18