podsłuch w telefonie, opinie

podsłuch w telefonie, opinie

Jestem zmuszona założyć podsłuch na telefonie prywatnym. Możecie mi polecić coś konkretnego? Wiem, iż można wykupić jakieś oprogramowanie i zainstalować.

mniszko

Posty: 8

 
To super. Właśnie czegoś takiego poszukiwałem. Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego można zakupić. Mam nadzieję, że nie będę miał problemów z zainstalowaniem podsłuchu w telefonie i z jego późniejszym użytkowaniem. Jak coś, to odezwę się do znawców ;) na forum. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Lupusx

Posty: 13

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, ale tak czy w przeciwnym wypadku , musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To wyborne narzędzie, jeżeli chodzi o podsłuch. Myślę, iż się zdecyduję. Już niezmiernie mnóstwo wiem na ten temat.

Boss

Posty: 10

 
Można korzystać z oprogramowania, które nagrywa rozmowy i otoczenie, przesyła SMS i MMS, śledzi telefon. To tylko początek z listy funkcji, jakie posiada dobry podsłuch na telefon. Poszukaj usługi i zobacz sobie dokładnie, z czym to się je. Ogólnie polecam, jak ktoś jest zmuszony.

olidaks

Posty: 15

 
Jestem zaspokojony z tego oprogramowania jako podsłuch w telefonie https://spyphonesoft.pl/. Działa bez zarzutu. Dane przesyłane są na serwer. Można skorzystać też z szanse przesyłania danych na swój telefon lub na pocztę. Ogólnie bardzo fajna sprawa. Tyle, iż trzeba mieć w ręce taki telefon, żeby zainstalować oprogramowanie.

Gruszek2

Posty: 22

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

Polaczek90

Posty: 13

 
Tak właśnie myślałem, że zdalnie nie da się założyć takiego podsłuchu na telefon. Można to ująć tak, że jestem w kropce :( Potrzebny mi chyba więc zupełnie inny pomysł.

Kitas

Posty: 5