DJ na wesele, proszę o pomoc

DJ na wesele, proszę o pomoc

Cześć. Czy 2-3 tysiące złotych to budżet, w którym znajdzie się wykwalifikowany DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

Michaś

Posty: 4

 
Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 pln za tort, aczkolwiek niezwykle sporo zależy od tego, na ile ludzi organizujecie przyjęcie weselne.

Annna1

Posty: 20

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Gumis

Posty: 16

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odszukacie oferty sporo przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to niesłychanie pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

zbychu6

Posty: 13

 
Mam wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, że będzie w stanie przygotować on bardzo zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

Kowalski

Posty: 11

 
Kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami znajomych, gdy wspólnie z moją żoną wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście jesteśmy w pełni zadowoleni.

dublerek56

Posty: 23