salon kosmetyczny kraków, poszukuję!

salon kosmetyczny kraków, poszukuję!

Czy chodzicie do salonu kosmetycznego Muneca? Podobno zapewniają tam doświadczone zabiegi. Zależy mi na liposukcji. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie. Chciałabym mieć pewność co do salonu :0

Namo

Posty: 11

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i zbadać ofertę. To wyśmienite miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą stosowny zabieg.

ZaNK3R

Posty: 6

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Fifej23

Posty: 7

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

ZaNK3R

Posty: 25

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i fachowych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś fachowy zabieg na twarz. Efekt jest znakomity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

tigra32

Posty: 19

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

wezusz

Posty: 12

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Darjusa

Posty: 13

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Ptaszek

Posty: 14

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

pieknalala

Posty: 5

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, lecz wiadomo, iż nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz wiele salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odszukać ofertę faktycznie tanio.

Marti

Posty: 10